fotofoto
Titulní strana · Bezvýkopové opravy kanalizace · Bezvýkopové opravy kanalizace

Bezvýkopové opravy kanalizace

Bezvýkopové opravy kanalizace, opravy kanalizace bez nutnosti kopat, utěsnění kanalizace, přetěsnění kanalizace, sanace kanalizace, reviztalizace kanalizace, díry v potrubí, bezvýkopové opravy, oprava kanalizace, opravy kanalizace, jak najít prasklou vodu v podlaze, jak najít prasklou vodu v topení, jak najít prasklou vodu v rozvodech vody, bezvýkopové opravy potrubí, bezvýkopové opravy dešťových svodů, Čištění kanalizace a odpadu,ucpaná kanalizace řešení havárie vody,instalatér, topenář,vyhledávání úniku vody,revize kanalizace, kontrola kanalizace tlakovou vodou,vyhledání úniku vody pomocí plynu,vodíku,únik vody vyhledání úniku vody, ztráta vody z potrubí, ztráta vody, ztráta vody z bazénu, únik vody, unikání vody z potrubí,proplachování podlahového topení,čištění podlahového topení,proplachování rozvodů pitné vody,propláchnutí topení,hledání úniku vody,závady na potrubí,ucpaná kanalizace,ucpaný odpad,lokalizace kanalizačního zápachu, zápach z kanalizace, mokré stěny,mokré zdivo,závady na potrubí, zjistit místa úniku,dohledávání, diagnostika potrubí,únik topení, únik topné vody, klesá tlak v topení,klesá tlak v kotli, ztráta tlaku v systému, flek na stěně,oprava podlahového topení,detekce úniku vody,lokalizace únik vody,hledání skrytých závad,ucpané podlahové topení,detekce úniku vody,lokalizace,trápí vás kanalizační zápach,detektor zápachu,detektor kanalizačního zápachu,zápach z kanalizace,zápach z odpadu,zápach z jímky,septiku,zápach v koupelně,zápach z WC,zápach na záchodě,průplach topení,proplach topení, špatně topí podlahové topení, netopí podlahové topení, málo topí podlahové topení,ztráta tlaku v topení,vyvrtání děr,vrtání betonu,vrtání cihel,vrtání železobetonu,stroje pro vrtání otvorů,vrtání otvorů pro instalace,prostupy pro trubky,prostupy pro instalace,provrtání stropu,provrtání stropní konstrukce,provrtání stěny, provrtání zdi, provrtání příčkyhledání netěsností, jak na únik vody, jak na ucpanou kanalizaci, ucpaný pisoár, kanalizace Praha, Čelákovice, Satalice, Běchovice, Újezd, Klánovice, Šestajovice, Jirny, Zeleneč, Kbely, Kyje, Dolní Počernice, Koloděje, Říčany, výměna radiátorů bez vypouštění

BEZVÝKOPOVÉ OPRAVY KANALIZACE - NOVÉ POTRUBÍ VE STARÉM BEZ NUTNOSTI KOPÁNÍ!

Technologie EPROS TRELLEBORG pro bezvýkopové opravy kanalizací:

Inverzní sanační systémy oprav potrubí epros DrainLiner

(laminování dlouhých úseků pomocí obráceného rukávce)

Metody epros DrainLiner umožňují provádět opravy dlouhých úseků potrubí DN 50 až 800 mm pomocí vtlačování obráceného dvousložkovou pryskyřicí smáčeného rukávce z polyesterové tkaniny potahované PVC nebo PUR.

Aby bylo zamezeno výskytu bublin, které mají zásadní vliv na kvalitu opravy, je laminovací rukávec opatřen odvzdušňovacími otvory a přebytečný vzduch je odsáván pomocí vakuovací vývěvy. Homogenní impregnace pryskyřice v rukávci je zajišťována na speciálním impregnačním stole. Naimpregnovaný rukávec je poté navinut do bubnu inverzní jednotky, kde je celou operaci možné kontrolovat pomocí pozorovacího okénka. Konec navinutého rukávce se obrátí do manžety, která je poté připevněna na konec inverzní průhledné a ohebné hadice a vsunuta šachtou nebo jiným servisním otvorem do poškozeného potrubí. Tlakem vody nebo vzduchu je poté převrácený rukávec odvíjen a vtlačován do opravovaného potrubí.

Výhodou metody epros DrainLiner je možnost použit na vtlačování rukávce jak tlakového vzduchu (silikátová pryskyřice) tak i horké vody - případně páry (epoxidová pryskyřice). Opravu lze snadno provést přes jakoukoliv šachtu nebo servisní otvor za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Výsledkem je naprosto hladký vnitřní povrch opravovaného potrubí bez jakýchkoliv negativních hydraulických změn. Odpad nebo možnost znečištění okolí jsou nulové.

Stejně, jak může být poškozené kanalizační potrubí u domů, tak může být poškozené vlivem vysokých mrazů v zimě nebo špatnou montáží i potrubí bazénů. V posledních měsících se nám podařilo vylhledat prasklé potrubí a následně opravit bezvýkopovou opravou již několik bazénů jak u rodinných domů, tak i veřejných koupalištích!

11.10.2011. 12:18

 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát